• Pzt - Cum : 09:00 - 18:00
  • Mutlukent Mah. 1961. Cadde No: 56 Çankaya / ANKARA – TR
  • +90 (312) 400 01 23

Nasıl Araç Kiralarım?

Merhaba, ActiveFilo’ya hoşgeldiniz

Araç kiralama işleminizi 5 Basamakta tamamlayım. Kiralama ile ilgili tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Destek ve Detaylar için Bize Ulaşabilirsiniz

1- FİYAT TEKLİFİ

Internet sitemizde kiralamak istediğinizi aracı bize iletin. Size hemen özel bir çalışma yapıp, kiralama teklifini gönderelim.

En geç 2 iş günü içerisinde teklif size ulaştırılır. Fiyat teklifimiz size ulaştığı gün içinde, size atanmış olan müşteri temsilciniz sizinle irtibata geçer. Fiyat teklifiniz ile ilgili revizyonları müşteri temsilcinizden talep edebilisiniz. Fiyat teklifinizi onayladığınızı yazılı olarak belirtmeniz gerekir.

2- TEKLİF ONAYI

Teklif onay süreci içingerekli belge ve bilgileri bizimle ile paylaşın,kiralama talebiniz hemen onaylansın.

Müşteri temsilciniz size gerekli evrak listesini bildirir, ilgili evrakları ne kadar kısa zamanda temin edebilirseniz, kiralama talebiniz o kadar kısa zamanda onaylanır. Onay süreci sonunda şirketinizden bazı ek bilgiler, belgeler ve/veya teminatlar talep edilebilir. Finans onay süreci her zaman olumlu sonuçlanmayabilir.

3- SÖZLEŞME

Tarafınıza gönderilen sözleşmeyi imzalayıp ActiveFilo’ya geri gönderin.

Teklif onayından sonra, sözleşme departmanımız sizinle irtibata geçer ve sözleşmenizi size gönderir. Sözleşmenizin, şirketinizin imza sirkülerinde yetkilendirilmiş kişilerce imzalanması ve ekinde imza sirkülerinin güncel bir kopyası ile beraber ActiveFilo'ya gönderilmesi gerekir. ActiveFilo'ya ulaşan sözleşme, ilgili birimler tarafından kontrol edilir ve onaylanır.

4- TEMİNAT VE KOŞULLAR

Araç teslimat adımına geçmeden önce, finans onay sürecinde firmanızdan talep edilen teminat ve koşulların tamamlanması gerekir. .

Onay süreci sonunda firmanızdan talep edilen teminatların, araçlar teslim alınmadan önce tamamlanması gerekir. Sözleşmeniz Kredi kartı ile ödeme koşuluyla onaylandıysa, sözleşmenizde belirtilen tutarı araç teslimatından önce kredi kartınız ile ödemeniz gerekir. Eğer tarafınızdan senet talep edildiyse, senetlerin araç teslimatından önce tercihen sözleşmeniz ile birlikte ActiveFilo'ya ulaştırılması gereklidir. Eğer sözleşmeniz DBS koşulu ile onaylandıysa, sözleşmeniz yazılmadan önce DBS şartlarını yerine getirmeniz gereklidir. DBS ile ilgili detaylı bilgiyi ActiveFilo Müşteri temsilcinizden alabilirsiniz.

5- ARAÇ TESLİMATI

Araçlarınızı teslim alın. Güle güle kullanın.