• Pzt - Cum : 09:00 - 18:00
  • Mutlukent Mah. 1961. Cadde No: 56 Çankaya / ANKARA – TR
  • +90 (312) 400 01 23

HAKKIMIZDA

Ankara’da 2016 yılında Araç Kiralama sektöründe görmüş olduğumuz eksiklerin, hataların ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan PROMET Şirketler Topluluğu na bağlı olarak kurulan ACTIVE FİLO kurulduğu yıldan itibaren hızlı bir şekilde filosunu farklı gruplarda araçlar ile genişletmekle birlikte, siz değerli müşterilerimize en iyi ve en ekonomik araç kiralama hizmetini sunmak için çalışmaktadır.

Türkiye Genelinde geniş araç filosuna sahip olan firmamız, eğitimli ve deneyimli personellerimizin hizmetleriyle bu hedefte yükselmeye devam edecektir.

ANAHTAR SENDE sloganı ile çıktığımız bu yolda amacımız siz Değerli Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır. Teknik donanımı, Her yıl büyüyen araç parkımız, marka, model ve araç sayımızdaki artışlar ve personel kadromuzun daha iyi hizmet verebilmesi için aldıkları eğitimler ile 2017 yılında müşteri memnuniyetimizin daha üst seviyeye ulaşmasını sağlayabilecek tüm çalışmalarımız deneyimli kadromuzla devam etmektedir.

Parkımızdaki araçlarımızda müşterilerimizin güvenliğini sağlayabilecek, kasko, Trafik sigorta ve araçla ilgili tüm ekipman ve donanımların eksiksiz olmasını şirket prensibi olarak göstermekteyiz.

Yakın gelecek hedeflerimiz arasında yer alan sağlam adımlarla firmamızın köklü bir kuruluş haline gelmesi, kadromuzun deneyimli personellerden oluşmasının yapımızı güçlendirecek ve öncü vizyonumuzun perçinleyeceğine inanıyoruz.

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda müşterilerimizin tüm hizmet ve beklentilerini karşılamak ana hedefimizdir. ACTIVE FİLO Filo yönetimi konusunda sahip olduğumuz liderliğe uygun olarak müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak için tecrübe ve uzmanlığımızı kullanıyor, yatırımlarımızı planlarken müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizi sürekli geliştirmek amacıyla uluslararası ve yerel pazarlar hakkında sahip olduğumuz kapsamlı bilgilerden yararlanıyoruz.

Vizyonumuz

Temel esasımız Müşteri Memnuniyeti

Güçlü ve güvenilir kadrosuyla araç kiralama sektöründe satış ve satış sonrası tüm hizmetleri, kendisine ait 7/24 yol yardım hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutarak müşterilerine güvenilir ve yenilikçi hizmetler sunmaktadır.

Misyonumuz

Filo kiralama sektöründe müşteri memnuniyeti ile lider olmak.